My

Lidé se nás ptají proč Hračky a My? Co znamená to My?

Už od začátku jsme věděli, že chceme v tomto krásném, historickém prostoru dělat něco víc než „jen“ provozovat hračkářství. Kromě dětské herny, která k nám neodmyslitelně patří, vzniklo mnoho nápadů – kurzy, tématická setkání, menší hudební produkce, oslavy narozenin..  Také jsme chtěli podpořit výrobce z regionu, kteří tvoří ve svém volném čase úžasné dekorace, hračky i textilní výrobky. My tedy znamená „něco víc“, je to přesah, přidaná hodnota.

Od nápadu k otevření obchodu uběhly necelé dva měsíce. Přesně 13.10.2017 zazněla nahlas tato bláznivá myšlenka a 1.12.2017 jsme přivítali první návštěvníky. Obrovské dík patří všem, kteří se na přípravách podíleli. Je to naše rodina a přátelé, bez nich by to nešlo, moc děkujeme! Až zavítáte k nám do obchůdku, uvidíte dřevěné regály, nábytek z palet, malbu na zdi, dekorativní dětskou stěnu.. to je výsledek součinnosti několika obyčejných lidí, kteří dali vzniknout tomuto neobyčejnému hračkářství. Dva víkendy se pracovalo na nábytku a regálech. Prodejní pult jsme brousili dohromady 10 hodin, paletový střed jsme barvili noc před otevřením, vánoční stromeček se zdobil dopoledne 1. prosince 🙂 Nebudeme lhát, sáhli jsme si na dno svých sil, ale nyní jsme hrdí, že vám můžeme představit náš koncept HRAČKY A MY a pozvat vás k nám!

Je to prostor pro nás, maminky na mateřské, rodiče dětí všech věkových kategorií, domácí kutily, příbramské výrobce čehokoliv, co odpovídá naší vizi a je v souladu s přírodou. Všichni jste zváni k nám do obchodu s hračkami! Do obchodu, kde voní káva a dřevo. Přijďte si zavzpomínat na časy, kdy si děti hrály s hračkami, které dědily po svých rodičích a prarodičích. S hračkami, které inspirují, motivují, učí a baví..

Po mnoho večerů to vypadalo takto 🙂

 

Prostory před naším zásahem 🙂

 

Jak se pro vás připravoval obchod Hračky a My